Producenci

Drukarka mobilna Brother PJ 883 (PJ883Z1)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 2 647,00 zł 2647.00
Cena netto: 2 152,03 zł
ilość szt.
Zyskujesz 260 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Brother
Kod produktu: 72493

Opis

PJ-883 przenośna drukarka termiczna pracująca w formacie A4 wyposażona w Wi-Fi i Bluetooth

Kompaktowa przenośna drukarka umożliwia wydruk ofert, faktur czy innych dokumentó w w terenie

  • Łączność USB typu C oraz WiFi i Bluetooth
  • Rozdzielczość druku 300 dpi
  • Prędkość druku do 13,5 stron na minutę 
  • Wsparcie systemó w Android, Windows, Mac i Linux
  • Opcjonalna bateria litowo-jonowa o wysokiej pojemności umożliwia druk w terenie bez dodatkowego ładowania
  • Dostępne akcesoria pozwalają na personalizację produktu i rozwiązań drukowania: zestaw do montażu w samochodzie, ładowarka czy walizka

Drukuj oferty, faktury i inne dokumenty w terenie oraz usprawnij pracę działó w sprzedaży terenowej, serwisu, logistyki, dostaw i sektora służb publicznych.

Drukarka PJ-883 pozwala na ładowanie i przesyłanie danych, dzięki łączności USB typu C oraz WiFi i Bluetooth. Jest tak mała, że zmieści się w teczce lub torbie na laptopa, może być ró wnież na stałe zamontowana w pojeździe. Drukarka umożliwia wydruk dokumentó w A4 w dowolnym miejscu i czasie.

Technologia druku termicznego w rozdzielczości 300x300 dpi zapewnia wyraźny tekst przy prędkości druku do 13,5 stron na minutę.

Drukarka PJ-883 jest kompatybilna z szeroką gamą mobilnych i stacjonarnych systemó w operacyjnych. Urządzenie można z łatwością zintegrować z własnymi aplikacjami oraz oprogramowaniem przy użyciu dostępnych zestawó w SDK (Software Development Kits). Drukarka obsługuje ró wnież wiele językó w poleceń, w tym emulację ZPL2.

Wysokiej jakości druk A4 w terenie

Seria przenośnych drukarek Brother PJ pozwala na mobilne drukowanie dokumentó w formatu A4 niezależnie od miejsca i pory. Technologia druku termicznego jest uważana za jedyne niezawodne rozwiązanie przy druku z aplikacji mobilnych. Nie wymaga tuszu, tonera ani taśm, pracownicy nie muszą kupować drogich zamiennikó w, gdy materiał eksploatacyjny się skończy. Jedynym niezbędnym materiałem jest papier.

Lekkie i kompaktowe

Pomimo niewiarygodnie małych rozmiaró w i lekkiej konstrukcji, proces rozwoju i produkcji skupił się na stworzeniu trwałej, profesjonalnej drukarki, któ rą można nosić w teczce lub torbie na komputer albo na stałe zamontować w pojeździe.

Zintegruj drukowanie z istniejącymi aplikacjami i oprogramowaniem mobilnym

Włączenie drukowania w istniejących aplikacjach lub oprogramowaniu było kiedyś trudnym zadaniem.
Jednak opró cz standardowych sterownikó w drukarek dla systemó w Windows, Mac i Linux, firma Brother oferuje szereg zestawó w SDK (zestawó w programistycznych), któ re umożliwiają programistom łatwe dodawanie funkcji drukowania do istniejących rozwiązań lub szybkie i wydajne opracowywanie nowych aplikacji do drukowania.

SDK są dostępne dla systemó w operacyjnych iOS, Android i Windows.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę Brother European Developer pod adresem:

https://support.brother.com/g/s/es/dev/en/index.html?c=eu

Łączność Wi-Fi i USB

Łączność przewodowa i bezprzewodowa umożliwiają połączenie z szeroką gamą urządzeń takich jak tablety i smartfony z systemami iOS i Android czy laptopy i komputery stacjonarne pracuje na systemach Windows, Mac lub Linux.

Transmisja danych poprzez Wi-Fi jest szybka i bezpieczna, dzięki wsparciu dla (5GHz) IEEE 802.11 a/n, 802.11i, (2.4GHz) IEEE 802.11 b/g/n, 802.11i

Wbudowana technologia Wireless Direct, umożliwia użytkownikom druk bezpośrednio bezpośrednio na drukarce bez konieczności podłączenia routera Wi-Fi.
 
*Wireless direct obsługuje IEEE 802.11 g/n, 802.11d, 802.11i

Specyfikacja:

Typ druku:termiczna
Format druku:A4
Dupleks:nie
Pamięć:256 MB (+ 64MB flash)
Szybkość druku: monodo 13,5 stron A4/min
Faks:nie
Rozdzielczość skanera:do 0 dpi
Ethernet:nie
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB (2.0 Full Speed, Typ C)
Interfejs:Bluetooth (v5.2, Classic + BLE)
Interfejs:
Interfejs:Wireless (5GHz, IEEE 802.11 a/n, 802.11i, WPS2.0 (Tryb infrastruktury), 2.4GHz, IEEE 802.11 b/g/n, 802.11i, WPS2.0 (Tryb infrastruktury))
Interfejs:Wi-Fi Direct (IEEE 802.11 g/n, 802.11d, 802.11i)
Waga:ok. 0,6 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony