Producenci

Drukarka termotransferowa Brother TD-4520TN (300dpi / 64MB) (TD4520TNZ1)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 2 300,70 zł 2300.70
Cena netto: 1 870,49 zł
ilość szt.
Zyskujesz 230 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Brother
Kod produktu: 70426

Opis

TD-4520TN termotransferowa nabiurkowa drukarka etykiet Brother

Drukuj etykiety przy pomocy nośnikó w o szerokości do 112 mm w rozdzielczości 300 dpi. Urządzenie Brother TD-4520TN wykorzystuje taśmy termotransferowe o dużej pojemności, dzięki czemu są one rzadko wymieniane. Interfejsy USB, Ethernet i serial zapewniają solidną i niezawodną łączność przewodową. Prędkość druku do 127 mm na sekundę oznacza sprawny wydruk etykiet. Urządzenie wspiera typowe języki poleceń drukarek, stanowiąc idealne narzędzie do etykietowania.

Wszechstronna nabiurkowa drukarka kodó w kreskowych charakteryzująca się wysoką rozdzielczością, wykorzystuje taśmy termotransferowe o dużej pojemności. Z łatwością wspó łpracuje z istniejącymi systemami drukarki, dzięki obsłudze standardowych poleceń drukowania. Gama akcesorió w pozwala na pełne dostosowanie do twoich wymagań.

  • Wyraźny tekst i kody kreskowe, dzięki rozdzielczości 300 dpi
  • Termotransferowa drukarka etykiet pracująca w oparciu o taśmy termotransferowe dużej pojemności
  • Prędkość druku do 127 mm na sekundę
  • Wyposażona w interfejsy USB, przewodowy Ethernet oraz Serial
  • Wspiera popularne języki poleceń drukarek ZPL/ZPL2, EPL oraz DPL
  • Dostępne do pobrania bezpłatne oprogramowanie do projektowania etykiet

Wysokiej jakości druk termotransferowy

Rozdzielczość druku 300dpi umożliwia wydruk niezwykle wyraźnych i czytelnych etykiet, ró wnież z kodami kreskowymi. Drukarki etykiet Brother TD-4520TN pracują w oparciu o taśmy termotransferowe oraz etykiety w rolce, pozwalając na sprostanie wielu potrzebom związanym z drukowaniem.

Taśmy termotransferowe o dużych pojemnościach w wersjach dopasowanych do aplikacji

Taśmy termotransferowe o długości do 300 metró w dostępne są w następujących wersjach: pokryte woskiem do standardowego papieru, woskiem/żywicą w celu zabezpieczenie papieru i syntetycznych nośnikó w przed substancjami chemicznymi oraz żywicą, aby chronić przed ciepłem i substancjami chemicznymi.

Obsługuje standardowe branżowe polecenia drukowania

Opró cz drukowania w systemie Windows przy użyciu typowych sterownikó w, możliwa jest integracja termotransferowej drukarki etykiet Brother TD-4520TN ze starszymi systemami, dzięki poleceniom drukowania ZPL/ZPL2 lub EPL.

Wysoka prędkość druku i zwiększona efektywność

Drukowanie z prędkością do 127mm na sekundę pozwala pracownikom sprawnie otrzymywać etykiety, dzięki czemu mogą przeznaczyć czas na inne zadania.

Łączność dostosowana do twoich wymagań

W standardzie interfejsy USB, Ethernet i Serial, któ re sprawiają, że drukarka etykiet Brother TD-4520TN z łatwością łączy się z bieżącą infrastrukturą i urządzeniami.

Opcjonalne akcesoria zwiększają efektywność

Zwiększ produktywność dodając opcjonalny obcinak, odklejak oraz uchwyt zewnętrzny do rolki, aby umożliwić korzystanie z taśm o większej pojemności i zredukować czas drukowania.

Specyfikacja:

Interfejs:USB (Typ B: wer. 2.0 High Speed | Typ A: USB Host)
Interfejs:RS-232C (DB9 żeński)
Interfejs:Ethernet (10/100 BASE-TX)
Waga:ok. 2 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony