Producenci

Urz. wiel. atr. Brother MFC-J2340DW (MFCJ2340DWYJ1)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 1 269,00 zł 1269.00
Cena netto: 1 031,71 zł
ilość szt.
Zyskujesz 120 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Brother
Kod produktu: 70592

Opis

MFC-J2340DW: profesjonalne atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z interfejsem sieci bezprzewodowej

Model został zaprojektowany z myślą o trwałości, dlatego idealnie sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających małych biurach. Opcja druku A3 umożliwia bezproblemowe tworzenie ró żnorodnych kolorowych dokumentó w zaró wno w formacie A3, jak i A4, zapewniając przy tym wysoką jakość wydrukó w, dużą szybkość drukowania i niskie koszty eksploatacji.

  • Drukowanie do A3 oraz skanowanie, kopiowanie i faksowanie dokumentó w A4
  • Szybkość drukowania do 28 obr./min w trybie monochromatycznym i kolorowym (zgodnie z normą ISO/IEC 24734)
  • Automatyczny druk 2-stronny A4
  • Łączność przewodowa i bezprzewodowa | zgodność z urządzeniami przenośnymi &ndash pobierz aplikację: Brother Mobile Connect
  • Kolorowy ekran dotykowy LCD 6,8 cm
  • Pojemność podajnikó w: 250 arkuszy | podajnik ADF na 50 arkuszy | podajnik ręczny

MFC-J2340DW to profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne oferujące możliwość drukowania nie tylko dokumentó w A4, ale także raportó w, prezentacji, materiałó w marketingowych czy dokumentó w szkoleniowych w formacie A3, co znacznie rozszerza Twoje możliwości.

Co więcej, dołączony podajnik papieru pomieści do 250 arkuszy A3, a dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentó w na 50 arkuszy, można pozostawić wielostronicowy dokument do zeskanowania, a samemu skupić się na innych zadaniach.

Do tego dochodzi łatwy w nawigacji kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,8 cm, z któ rym praca jest szybsza i bardziej efektywna.

Duży format

Chcesz, aby klienci zapamiętali Twoje dokumenty? Drukuj je w formacie A3. Drukowanie w pełnym kolorze w formacie A3 sprawia, że ważne materiały szkoleniowe czy prezentacje wyró żnią się i są łatwiejsze w odbiorze. W rezultacie przekłada się to na większe zainteresowanie potencjalnych klientó w. Drukując dokumenty w formacie A3 w domu masz nie tylko większą kontrolę nad swoimi terminami, ale możesz ró wnież rozszerzać działalność.

Pracuj gdziekolwiek jesteś

Aby korzystać z urządzenia MFC-J2340DW, nie musisz być przy biurku, ani nawet w pobliżu drukarki. Dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji łączności możesz drukować z dowolnego miejsca w biurze lub domu, a nawet z telefonu komó rkowego za pośrednictwem łączności bezprzewodowej.

Pobierając aplikację Brother Mobile Connect, zyskujesz dostęp do szeregu funkcji &mdash od wysyłania zadań drukowania po sprawdzanie poziomu atramentu.

Zwiększ prędkość drukowania dzięki nowej technologii Brother MAXIDRIVE

Nowo opracowana głowica o dużej mocy umożliwia znaczącą poprawę szybkości drukowania, co pozwala zaoszczędzić czas podczas drukowania dokumentó w biznesowych. Chip MAXIDRIVE jest nie tylko szybszy, ale ró wnież bardzo trwały i zapewnia niezwykle wysoką jakość druku oraz profesjonalne rezultaty.

Zaprojektowane z myślą o trwałości

Potrzebujesz urządzenia, na któ rym możesz polegać? Poznaj biznesowe modele A3, któ re zostały zaprojektowane z myślą o solidności. Zapewniają szybką, bezpieczną i profesjonalną jakość druku, dostosowaną do rosnących potrzeb Twojej firmy.  

Skanowanie poprawia przepływy pracy, nawet podczas pracy zdalnej.

Urządzenie wielofunkcyjne MFC-J2340DW oferuje ró wnież inne funkcje, nie tylko drukowanie. Na przykład, dostępne opcje skanowania mogą znacznie zwiększyć wydajność pracy w domu. Możesz skanować w kolorze lub w czerni z dużą prędkością do kilku miejsc docelowych - przyspieszy i usprawni to Twoją pracę.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa
Format druku:A3 (skaner A4)
Dupleks:tak (A4, LTR, A5)
Pamięć:256 MB
Szybkość druku: monodo 28 stron A4/min
Faks:tak
Rozdzielczość skanera:do 1200x2400 dpi (mono, z szyby)
DADF:nie
Ethernet:tak
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:Ethernet (10Base-T/100Base-TX)
Interfejs:Wireless (2.4GHz i 5GHz)
Interfejs:Wi-Fi Direct
Waga:ok. 17 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony