Producenci

Urz. wiel. atr. Canon PIXMA G3470 White (5805C029)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 770,71 zł 770.71
Cena netto: 626,59 zł
ilość szt.
Zyskujesz 70 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Canon
Kod produktu: 71936

Opis

Ta szybka i łatwa w użyciu drukarka &bdquo 3 w 1&rdquo z obsługą łączności Wi-Fi i z uzupełnianymi zbiornikami na atrament obniża koszty drukowania w domu.

Szybkie drukowanie. OGROMNE oszczędności

Ta szybka, wydajna i niedroga drukarka MegaTank z obsługą łączności Wi-Fi umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentó w w domu i zapewnia ogromne oszczędności. Dzięki uzupełnianym zbiornikom i jednemu zestawowi butelek z atramentem, któ ry umożliwia wydrukowanie nawet 8100 stron1, koszty eksploatacji są zaskakująco niskie w poró wnaniu z drukarkami wykorzystującymi kasety.

Bardzo niskie koszty eksploatacji

Bardzo wydajne, uzupełniane zbiorniki na atrament zapewniają duże oszczędności w całym okresie eksploatacji drukarki. Czarny atrament umożliwia wydrukowanie 60002  stron (7600 w trybie ekonomicznym), a kolorowy atrament &ndash 77002  stron (8100 w trybie ekonomicznym).

Prosta obsługa

Łatwa, prosta obsługa na co dzień dzięki wyraźnemu panelowi LCD o przekątnej 1,3 cala i możliwości instalacji głowicy drukującej w ramach jednej czynności.

Szybkość i wydajność

Możesz szybciej tworzyć dokumenty dzięki szybkości druku na poziomie 11,0 obr./min (w trybie monochromatycznym) i 6,0 obr./min (w kolorze).

Łatwa konserwacja w domu

Dzięki wymienianym przez użytkownika kasetom konserwacyjnym i niewymagającym ściskania butelkom na atrament z mechanicznym identyfikatorem można skró cić czas przestojó w do minimum.

Łączność bezprzewodowa

Drukuj bez problemó w z wielu urządzeń dzięki łączności Wi-Fi i obsłudze funkcji PIXMA Cloud Link, aplikacji Canon Print, technologii Apple AirPrint itp.

Obsługa większego zakresu nośnikó w

Postaw na kreatywną pracę w domu dzięki możliwości drukowania na magnetycznym i matowym papierze fotograficznym.

1 Wydajność druku jest wartością szacowaną na podstawie niezależnej metody testowej firmy Canon, w ramach któ rej jest stosowana karta ISO/IEC 24712 i symulacja ciągłego drukowania z wymianą zbiornikó w z atramentem po wstępnej konfiguracji urządzenia.

2 Wydajność druku jest wartością szacowaną na podstawie niezależnej metody testowej firmy Canon, w ramach któ rej jest stosowana karta ISO/IEC 24712 i symulacja ciągłego drukowania z wymianą zbiornikó w po wstępnej konfiguracji urządzenia.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa
Format druku:A4
Dupleks:nie
Szybkość druku: monodo 11 stron A4/min
Faks:nie
Rozdzielczość skanera:do 600x1200 dpi
DADF:nie
Ethernet:nie
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB (Hi-Speed, port: B)
Interfejs:Wireless (IEEE802.11 b/g/n)
Interfejs:Wi-Fi Direct
Interfejs:PictBridge
Waga:ok. 6 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony