Producenci

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Canon G2411 (2313C025AA)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 649,70 zł 649.70
Cena netto: 528,21 zł
ilość szt.
Zyskujesz 60 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Canon
Kod produktu: 68052

Opis

Kompaktowe, niezawodne urządzenie wielofunkcyjne z uzupełnianymi zbiornikami na atrament, umożliwiające wydajne i tanie drukowanie &ndash idealny rozwiązanie do domu lub biura.

Wysoka wydajność drukowania, kopiowania i skanowania

To urządzenie wielofunkcyjne do domu i biura jest nie tylko wydajne i wszechstronne, ale charakteryzuje się też wysoką wydajnością zbiornikó w z atramentem. Dzięki temu gwarantuje niski koszt i wysoką jakość drukowania, kopiowania i skanowania dokumentó w i zdjęć oraz niezawodną obsługę dużych nakładó w.

Duża wydajność druku

Korzystaj z ekonomicznego, efektywnego drukowania dzięki dużej wydajności druku*: do 12 000 stron w czerni na 2 zbiornikach i do 7000 stron w kolorze na jednym zestawie zbiornikó w.

Wysoka jakość wydrukó w

Technologia FINE firmy Canon oraz hybrydowy system atramentó w pozwalają drukować dokumenty wysokiej jakości. Czarny atrament pigmentowy umożliwia drukowanie bardzo wyraźnych dokumentó w, a kolorowe atramenty barwnikowe generują żywe barwy na zdjęciach bez obramowania (maks. format: A4).

Kompaktowe i niezawodne urządzenie wielofunkcyjne

To niewielkie wielofunkcyjne urządzenie z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania z łatwością poradzi sobie z dużymi nakładami druku dzięki trwałemu systemowi atramentu FINE. Idealne rozwiązanie do domu lub małego biura.

Łatwa obsługa

Przyciski sterowania oraz monochromatyczny ekran o przekątnej 3 cm (1,2 cala) umożliwiają prostą obsługę oraz szybkie i łatwe łączenie z komputerem przez złącze USB. Ułatwiają ró wnież wybó r wielu kopii.

Twó rcze drukowanie

Z łatwością drukuj zdjęcia na nowe i kreatywne sposoby dzięki oprogramowaniu do obró bki zdjęć My Image Garden. Jest ono wyposażone w funkcję rozpoznawania twarzy, co umożliwia szybkie wyszukiwanie wszystkich zdjęć na komputerze.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa
Format druku:A4
Dupleks:nie
Szybkość druku: monodo 8,8 stron A4/min
Faks:nie
Rozdzielczość skanera:do 600x1200 dpi
DADF:nie
Ethernet:nie
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB (Hi-Speed)
Waga:ok. 6,3 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony