Producenci

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Canon MAXIFY MB2750 (0958C009AA)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 640,69 zł 640.69
Cena netto: 520,89 zł
ilość szt.
Zyskujesz 60 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Canon
Kod produktu: 65299

Opis

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne do domowych biur. Urządzenia serii MAXIFY MB2750 firmy Canon umożliwiają drukowanie z urządzeń przenośnych i integrację z chmurą. Z kolei pojemność na poziomie 500 arkuszy i duża szybkość drukowania (24 obr./min w trybie monochromatycznym) zapewniają maksymalną wydajność.

  • Rzeczywista wydajność: 24 obr./min w trybie monochromatycznym, 15,5 obr./min w trybie kolorowym
  • Łączność Wi-Fi i LAN do obsługi drukowania i skanowania
  • Drukowanie z i skanowanie do usług w chmurze
  • Wydajność zbiornikó w z atramentem: 1200 stron czarno-białych i 900 stron kolorowych
  • Duża pojemność: 500 arkuszy podajnik ADF na 50 arkuszy

Do domowych biur, w któ rych liczy się wydajność

W pełni funkcjonalna drukarka, skaner, kopiarka i faks do domowych biur. Dzięki dużej kasecie na 500 arkuszy i automatycznemu podajnikowi dokumentó w na 50 arkuszy urządzenia Canon serii MAXIFY MB2750 wykonują imponujące wydruki z intensywną czernią, żywymi kolorami i wyraźnym tekstem przy użyciu odpornych na markery i tarcie atramentó w DRHD. Wysoka jakość nie wpływa na tempo pracy: wydruki w formacie A4 można drukować z bardzo dużą szybkością (24 obr./min w trybie monochromatycznym i 15,5 obr./min w trybie kolorowym), a czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynosi zaledwie 6 sekund.

Minimalne koszty eksploatacji

Oszczędność jest priorytetem &ndash od niskiego zużycia energii na poziomie zaledwie 0,2 kWh (wskaźnik TEC) po wymieniane pojedynczo zbiorniki z kolorowym atramentem. Czarne wkłady zapewniają wydajność na poziomie 1200 stron, a kolorowe wkłady &ndash na poziomie 900 stron (wg normy ISO). Dodatkowy, 4-kolorowy wielopak z pełnym zestawem atramentó w jest jeszcze bardziej ekonomiczny.

Zaprojektowane z myślą o wydajności

Funkcja drukowania dwustronnego i obsługa ró żnych rozmiaró w i typó w papieru &ndash od papieru zwykłego A4 poprzez etykiety, koperty i papier fotograficzny po dwustronne kopiowanie dokumentó w tożsamości &ndash ułatwia wykonywanie typowych zadań drukowania w biurze. Szybko reagujący, kolorowy ekran dotykowy TFT o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i ulepszony interfejs sprawiają, że obsługa drukowania, kopiowania, skanowania i faksó w sprowadza się do naciśnięcia kilku przyciskó w.

Obsługa urządzeń przenośnych i usług w chmurze, gotowość do pracy

Obsługa aplikacji Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria i Canon PRINT umożliwia szybkie i łatwe drukowanie z i skanowanie do urządzeń przenośnych. Użytkownicy mogą drukować z chmury oraz skanować i zapisywać dokumenty w usługach w chmurze. Obsługiwane usługi obejmują Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur. Wbudowany tryb punktu dostępu sprawia, że urządzenia przenośne mogą łączyć się z drukarkami bez użycia sieci Wi-Fi.

Kompleksowe funkcje monitoringu i konserwacji

Filtrowanie adresó w IP umożliwia ograniczanie dostępu poprzez nadawanie uprawnień tylko wybranej liczbie użytkownikó w. Z kolei obsługa poczty e-mail SMTP pozwala bezpiecznie skanować do wiadomości e-mail. Zestaw dodatkowych opcji umożliwia administratorom systemó w szybkie i łatwe skonfigurowanie drukarki i zablokowanie niektó rych czynności, takich jak skanowanie do pamięci USB.

Integracja z siecią

Menedżerowie IT i administratorzy systemó w docenią zgodność urządzeń serii MAXIFY MB2750 z protokołem SNMP (Simple Network Management Protocol), któ ry ułatwia zarządzanie urządzeniami i integrację z istniejącą siecią biurową. Protokó ł SNMP obsługuje całą gamę funkcji konserwacji i monitorowania, w tym odczyt poziomu atramentu, stanó w błędó w i licznikó w stron.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa
Format druku:A4
Dupleks:tak
Szybkość druku: monodo 24 stron A4/min
Faks:tak
Rozdzielczość skanera:do 1200x1200 dpi
Ethernet:tak
Wi-Fi:tak
Interfejs:ethernet (10/100 Mb/s)
Interfejs:Wireless (IEEE802.11 b/g/n)
Interfejs:USB (2.0)
Waga:ok. 12,1 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony