Producenci

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Canon Maxify MB2150 (0959C009AA) + 3 lata gwarancji

Dostępność: na zamówienie
Cena: 519,99 zł 519.99
Cena netto: 422,76 zł
ilość szt.
Zyskujesz 50 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Canon
Kod produktu: 65450

Opis

Bardzo dobre kolorowe urządzenie wielofunkcyjne &ndash drukarka, skaner, kopiarka i faks z obsługą drukowania z i skanowania do urządzeń przenośnych i usług w chmurze, możliwością drukowania 19 obr./min w trybie monochromatycznym i całą gamą funkcji sieciowych.

Korzyści

  • Szybkie drukowanie: 19 obr./min w trybie monochromatycznym, 13 obr./min w trybie kolorowym
  • Obsługa sieci Wi-Fi umożliwia drukowanie bezpośrednie z urządzeń przenośnych
  • Drukowanie z i skanowanie do usług w chmurze
  • Wydajność zbiornikó w z atramentem: 1200 stron czarno-białych i 900 stron kolorowych
  • Utrzymanie wydajności: kaseta na 250 arkuszy i podajnik ADF na 50 arkuszy

Wysoka wydajność, wysoka jakość


Wszechstronna drukarka, skaner, kopiarka i faks do domowych biur, w któ rych liczy się wysokiej jakości druk w trybie monochromatycznym i kolorowym, charakteryzujący się niskim kosztem w przeliczeniu na stronę. Dzięki dużej kasecie na 250 arkuszy i automatycznemu podajnikowi dokumentó w na 50 arkuszy urządzenia Canon serii MAXIFY MB2150 wykonują imponujące wydruki z żywymi kolorami i wyraźnym tekstem przy użyciu odpornych na markery i tarcie atramentó w DRHD. Urządzenie Canon serii MAXIFY MB2150 drukuje w formacie A4 z dużą szybkością (19 obr./min w trybie monochromatycznym i 13 obr./min w trybie kolorowym), a czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynosi zaledwie 6 sekund.

Ekonomiczna eksploatacja

Oszczędność jest priorytetem &ndash od niskiego zużycia energii na poziomie zaledwie 0,2 kWh (wskaźnik TEC) po wydajne, wymieniane pojedynczo zbiorniki z kolorowym atramentem. Czarne wkłady zapewniają wydajność na poziomie 1200 stron, a kolorowe wkłady &ndash na poziomie 900 stron (wg normy ISO), co skraca czas przerw w pracy. Opcjonalny 4-kolorowy wielopak umożliwia jeszcze bardziej ekonomiczne drukowanie.

Wydajność i łatwa obsługa

Funkcja drukowania dwustronnego i obsługa ró żnych rozmiaró w i typó w papieru &ndash od papieru zwykłego A4 poprzez etykiety, koperty i papier fotograficzny po dwustronne kopiowanie dokumentó w tożsamości &ndash ułatwia wykonywanie typowych zadań drukowania w biurze. Ta stworzona z myślą o wydajności drukarka jest szybka i łatwa w użytku. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i obsługa faksó w są łatwo dostępne dzięki kolorowemu ekranowi TFT o przekątnej 6,2 cm (2,5 cala) w urządzeniu Canon serii MAXIFY MB2150.

Drukowanie ze smartfonó w oraz z tabletó w i usług w chmurze

Obsługiwane są aplikacje Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria i Canon PRINT, drukowanie z chmury, a nawet skanowanie i zapisywanie dokumentó w w popularnych usługach w chmurze, w tym Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur. Tryb punktu dostępu sprawia, że urządzenia przenośne mogą się łączyć z drukarkami, nawet bez użycia sieci Wi-Fi.

Prosta integracja z siecią

Administratorzy systemó w docenią zgodność urządzeń serii MAXIFY MB2150 z protokołem SNMP (Simple Network Management Protocol). Jest to standard zarządzania urządzeniami, któ ry ułatwia integrowanie drukarek z istniejącymi sieciami biurowymi. Protokó ł SNMP obsługuje całą gamę funkcji konserwacji i monitorowania, w tym odczyt poziomu atramentu, stanó w błędó w i licznikó w stron.

Funkcje monitoringu i konserwacji

Filtrowanie adresó w IP zapewnia prawa dostępu wyłącznie wybranej liczbie użytkownikó w, a protokó ł SMTP umożliwia bezpieczne skanowanie do wiadomości e-mail w sieci biurowej. Administratorzy systemó w mogą szybko i łatwo skonfigurować drukarkę i zablokować niektó re operacje, takie jak skanowanie do pamięci USB.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa (głowica drukująca typu FINE)
Format druku:A4
Dupleks:tak
Szybkość druku: monodo 19 stron A4/min
Faks:tak
Rozdzielczość skanera:do 1200x1200 dpi
Ethernet:nie
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB Hi-Speed 2.0
Interfejs:Wireless IEEE802.11 b/g/n
Waga:ok. 10,6 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony