Producenci

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson L4260 (C11CJ63409)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 1 487,70 zł 1487.70
Cena netto: 1 209,51 zł
ilość szt.
Zyskujesz 140 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Epson
Kod produktu: 70121
Pin It

Opis

Pożegnaj kartridże

Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym i bardzo niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży z funkcją drukowania dwustronnego

  • Wielof. drukarka z syst. stałego zasil. w atrament: Z funkcją drukowania dwustronnego i wyświetlaczem LCD
  • Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%1
  • W zestawie atrament nawet na 3 lata2: Obejmuje 14 000 stron w czerni oraz 5200 stron w kolorze3
  • Zamienne butelki z atramentem o dużej wydajności: Jeden zestaw butelek z atramentem to ró wnowartość 66 kartridży1
  • Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie, drukowanie i skanowanie z urządzenia inteligentnego4

Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do wymiany, ró żnorodne opcje łączności i funkcję drukowania dwustronnego jest to idealna drukarka dla wszystkich osó b wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku stro

Pożegnaj kartridże

Bezproblemowe drukowanie w domu &ndash pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

Nieustanne oszczędzanie

Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata2. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze3. Zamienne butelki z atramentem stanowią ró wnowartość 66 kartridży1.

Nowoczesna i wszechstronna

Urządzenie można z łatwością zintegrować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonó w komó rkowych, tabletó w czy laptopó w4. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

Mnó stwo funkcji

Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,7 cm, automatyczne drukowanie dwustronne, drukowanie zdjęć bez obramowania oraz szybkość drukowania do 10,5 strony na minutę5 ułatwiają wykonywanie ró żnych zadań.

1 Na podstawie obliczeń firmy Epson, średnia oszczędność na koszcie wydruku strony oraz średnia liczba kartridży wymaganych do wydrukowania takiej samej liczby stron jak za pomocą butelek z atramentem EcoTank &bdquo 101&rdquo i &bdquo 103&rdquo . Poró wnanie średniej wydajności (wydruki A4 ISO/IEC 24711) butelek EcoTank &bdquo 101&rdquo i &bdquo 103&rdquo oraz oryginalnych materiałó w eksploatacyjnych (raport IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.) używanych w 25 najlepiej sprzedających się konsumenckich drukarkach A4 z kartridżami atramentowymi poniżej 100 euro (z wył. podatku) w Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Turcji (raport IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.). Koszt wydruku strony obliczony przez podzielenie odpowiednich przychodó w ze sprzedaży butelek/kartridży i całkowitej wydajności przez sprzedaż jednostkową.

2. Na podstawie liczby wydrukowanych stron A4 wynoszącej 100 na miesiąc i najniższej wydajności uzyskanej z dołączonego zestawu atramentó w.

3. Podane wydajności wyliczono za pomocą oryginalnej metodologii firmy Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 24712 lub 29103. Podane wydajności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711 lub 29102. Podane wydajności mogą ró żnić się w zależności od drukowanych obrazó w, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunkó w pracy, np. temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu wydajność początkowego zestawu jest niższa.

4. Do korzystania z aplikacji Epson Smart Panel i Epson Creative Print konieczne jest połączenie bezprzewodowe. Do korzystania z aplikacji Epson Email Print i Epson Remote Print Driver konieczne jest połączenie z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.

5. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testó w kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy Epson

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa
Format druku:A4
Dupleks:tak
Szybkość druku: monodo 10,5 stron A4/min (ISO)
Faks:nie
Rozdzielczość skanera:do 1200x2400 dpi
DADF:nie
Ethernet:nie
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB
Interfejs:Wireless
Interfejs:Wi-Fi Direct
Waga:ok. 5,4 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony