Producenci

Urz. wielof. laserowe mono Hewlett-Packard LaserJet Pro M227fdn (G3Q79A)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 1 645,00 zł 1645.00
Cena netto: 1 337,40 zł
ilość szt.
Zyskujesz 160 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 65701
Pin It

Opis

Uzyskaj więcej drukowanych stron, większą wydajność i lepszą ochronę1 dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP LaserJet Pro z wkładami z tonerem JetIntelligence. Zapewnij szybszą działalność swojej firmy: drukowanie dwustronnych dokumentó w oraz skanowanie, kopiowanie, faksowanie i zarządzanie, aby zmaksymalizować wydajność pracy.

Duża szybkość, niskie zużycie energii

 • Drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie za pomocą niewielkiego laserowego urządzenia wielofunkcyjnego, któ re łatwo mieści się w małych przestrzeniach.
 • Drukowanie w tempie pracy firmy &ndash to urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w funkcję szybkiego druku dwustronnego.
 • Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii2.
 • Łatwe zarządzanie zadaniami bezpośrednio w drukarce. 2-wierszowy wyświetlacz LCD jest prosty w obsłudze i niezwykle wyraźny.

Łatwiejsze drukowanie mobilne

 • Drukowanie z urządzeń iPhone i iPad z aplikacją AirPrint, któ ra automatycznie skaluje wydruki do odpowiedniego formatu papieru3.
 • Wysyłanie zadań druku ze smartfona, tabletu lub komputera do każdej drukarki w firmie przy pomocy aplikacji Google Cloud Print 2.04.
 • Łatwy druk w oparciu o wiadomości poczty elektronicznej wysyłane ze smartfona, tabletu lub komputera przenośnego z wykorzystaniem usługi HP ePrint5.

Zarządzanie drukowaniem w całej firmie z poczuciem bezpieczeństwa

 • Łatwa kontrola, zarządzanie i monitorowanie środowiska druku przy pomocy rozwiązania HP Web Jetadmin6.
 • Korzystaj z zabezpieczeń dla całej floty urządzeń opartych na ustalonych założeniach z opcjonalnym rozwiązaniem HP JetAdvantage Security Manager7.

Jakość HP &ndash na każdym wydruku

 • Precyzyjna technologia czarnego tonera zapewnia wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość grafiki.
 • Nie daj się zwieść wkładom, któ re naśladują oryginalne materiały HP. Zagwarantuj sobie jakość, za któ rą zapłaciłeś.
 • Drukowanie ponad dwukrotnie większej liczby stron w poró wnaniu ze standardowymi wkładami dzięki opcjonalnym oryginalnym wkładom HP z tonerem o dużej pojemności8.
 • Maksymalizacja zwrotu z inwestycji dzięki technologii, któ ra śledzi poziomy tonera9, zapewniając tym samym większą liczbę stron w przeliczeniu na jeden wkład1.

1 Zgodnie z normą ISO/IEC 19752, wydajności dla oryginalnych wkładó w z czarnym tonerem HP 30A LaserJet w poró wnaniu z oryginalnymi wkładami z czarnym tonerem HP 83A LaserJet, a także dla oryginalnych, wysokowydajnych wkładó w z czarnym tonerem HP 30X LaserJet w poró wnaniu z oryginalnymi, wysokowydajnymi wkładami z czarnym tonerem HP 83X LaserJet. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.

2 Funkcje technologii HP Auto-On/Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień.

3 W urządzeniu przenośnym musi być zainstalowany system operacyjny iOS v7.0 lub nowszy. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/mobileprinting.

4 Wymaga rejestracji w usłudze Google Cloud Print i konta Google. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/mobileprinting.

5 Drukarka wymaga rejestracji konta w usłudze ePrint. Wymagana może być odpowiednia aplikacja lub oprogramowanie. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/mobileprinting.

6 Nie wszystkie funkcje narzędzia HP Web Jetadmin są obsługiwane w modelu HP LaserJet Pro M227. Narzędzie HP Web Jetadmin jest dostępne do pobrania za darmo na stronie hp.com/go/webjetadmin.

7 Na podstawie wewnętrznych danych firmy HP w zakresie ofert konkurentó w (Poró wnanie bezpieczeństwa urządzeń 1/2015) i sprawozdania na temat rozwiązań HP JetAdvantage Security Manager 2.1 firmy Buyers Lab, 2/2015. Wymaga oddzielnego zakupu. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/securitymanager.

8 Poró wnanie w oparciu o wartości wydajności wkładó w według normy ISO 24711 dla oryginalnego, wysokowydajnego wkładu z czarnym tonerem HP 30X LaserJet w poró wnaniu z oryginalnymi, wysokowydajnymi wkładami z czarnym tonerem HP 30A LaserJet. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.

9 W poró wnaniu ze wskaźnikami poziomu we wkładach do starszych produktó w HP.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa monochromatyczna
Format druku:A4
Pamięć:256 MB
Szybkość druku: monodo 28 stron A4/min
Dupleks:tak
Faks:tak
DADF:nie
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:Ethernet (10/100Base-TX)
Waga:ok. 9,88 kg

Produkty powiązane

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony