Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pojawienie się faksu zrewolucjonizowało komunikację, umożliwiając firmom szybkie i łatwe przesyłanie dokumentów. Nasz sklep z urządzeniami faksowymi oferuje różnorodne urządzenia, aby zaspokoić wszelkie potrzeby, a korzyści z przesyłania faksów są liczne. Na przykład, faksy mogą być wysyłane bez obaw o bezpieczeństwo dokumentu, ponieważ są one przesyłane przez bezpieczną linię. Jeśli to czego poszukujesz to faxy laserowe lub urządzenie wielofunkcyjne laserowe fax - u nas znajdziesz wiele opcji w przystępnych cenach!

Faksy laserowe

Faks laserowy Canon I-sensys FAXL170 (5258B003 AA)

Faks laserowy Canon I-sensys FAXL170 (5258B003 AA)
Faks laserowy Canon I-sensys FAXL170 (5258B003 AA)
Format: A4, Pamięć: 64 MB, Rozdzielczość mono: 1200x600 dpi, Rozdzielczość skanera: do 200 dpi

Dostępność: na zamówienie

Cena:

1 117,70 zł

Cena netto: 908,70 zł

Faks laserowy Brother Fax 2845 (FAX2845YJ1)

Faks laserowy Brother Fax 2845 (FAX2845YJ1)
Faks laserowy Brother Fax 2845 (FAX2845YJ1)
Format: A4, Pamięć: 16 MB, Rozdzielczość skanera: do 300 dpi

Dostępność: magazyn logistyczny

Cena:

1 274,70 zł

Cena netto: 1 036,34 zł

szt.

Faksy laserowe

Urządzenia faksowe istnieją od dziesięcioleci i nadal są popularnym sposobem wysyłania dokumentów. Laserowe urządzenia faksowe są rodzajem urządzenia faksowego, które wykorzystuje lasery (oraz wkłady o nazwie toner) do drukowania dokumentów. Istnieje kilka zalet korzystania z faksów laserowych. Po pierwsze, faksy laserowe są znacznie szybsze niż tradycyjne faksy. Po drugie, faksy laserowe produkują wysokiej jakości wydruki. 

W dzisiejszych czasach faksy są nadal szeroko stosowane w biurach, cenione za niską cenę, prostotę obsługi oraz to, że umożliwiają użytkownikom domowym lub właścicielom firm błyskawiczną wymianę dokumentów, np. odręcznie podpisanych dokumentów. Przedział cenowy jest tak szeroki, jak zakres modeli, dlatego ważne jest, aby ocenić swoje potrzeby i określić, jaki typ faksu będzie dla Ciebie najlepiej dopasowany.

Drukarka atramentowa czy drukarka laserowa z faksem - co wybrać

W przypadku firm każdej wielkości faksy laserowe są na ogół najpopularniejszymi modelami. W większości przypadków funkcja faksu jest opcjonalnie dodawana do drukarki wielofunkcyjnej (MFP), która może już skanować, kopiować i drukować dokumenty. Dlatego skaner urządzenia wielofunkcyjnego służy do digitalizacji wysyłanych faksów, a drukarka przetwarza odebrane.

 

Fax laserowy - idealny wybór dla niemal każdej firmy

Czy urządzenie wielofunkcyjne laserowe z faxem jest potrzebne Twojej firmie? Ułatw sobię zadanie przesyłania dokumentów z dobrym faksem!


Faks laserowy wykorzystuje toner do drukowania dokumentów, co oznacza, że większość modeli jest typu „mono”, czyli tylko czarno-białego. Jest to w większości przypadków jak najbardziej wystarczające, gdyż przesyłane dokumenty firmowe rzadko wychodzą poza czarne pismo na białym tle. Istnieją jednak modele kolorowe, ale są droższe. Są nieco droższe niż jednostki atramentowe, ale toner jest tańszy w eksploatacji niż zamienne wkłady atramentowe, co oznacza, że na dłuższą metę i w przypadku dużych ilości dokumentów, faksy laserowe są lepszym wyborem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl