Producenci

Drukarka etykiet Zebra ZD220 czarna termotransferowa (ZD22042-T0EG00EZ)

Dostępność: dostępne (mag. log.)
Cena: 828,90 zł 828.90
Cena netto: 673,90 zł
ilość szt.
Zyskujesz 80 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Drukarka etykiet termotransferowa

Zebra ZD220 102 mm/sek 203dpi USB

Najważniejsze cechy:

  • Rozdzielczość druku [dpi]: 203
  • Maksymalna prędkość druku [mm/s]: 102
  • Minimalna szerokość nośników [mm]: od 25,4 do 112
  • Maksymalna długość druku [mm]: 990
  • Rodzaj druku: termotransferowy/termiczny
  • Dostępne interfejsy: USB

Zadrukowany obszar wykazuje dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych takich jak światło, woda czy ścieranie mechaniczne. By uzyskać najwyższej klasy wydruki, niezbędna będzie drukarka termotransferowa Zebra ZD220. To wysokiej jakości urządzenie, które zapewnia niezawodne działanie w przystępnej cenie. Cechuje ją odpowiednia konstrukcja - obudowa o podwójnych ściankach i metalowa głowica zapewniają długą i bezawaryjną eksploatację. Drukarka etykiet termotransferowa ZD220 jest łatwa w obsłudze i można ją zainstalować w kilka chwil po wyjęciu z opakowania.

Drukarka termotransferowa Zebra ZD220

Model ZD220 Zebra USB jest dostępny w wersji do druku termicznego i termotransferowego. Drukuje 4-calowe etykiety z prędkością 4 ips i w rozdzielczości 203 dpi. Kluczowe cechy obejmują interfejs USB z jednym wskaźnikiem LED stanu i jeden przycisk podawania/przerywania pracy. Dostępny jest również opcjonalny, instalowany fabrycznie odklejak. Drukarka ZD220 kodów kreskowych Zebra USB posiada certyfikat ENERGY STAR, co oznacza możliwość zmniejszenia kosztów operacyjnych. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowań w transporcie i logistyce, produkcji lekkiej, handlu detalicznym i ochronie zdrowia do drukowania kart pokładowych, czy różnego rodzaju etykiet. Z jej pomocą można usprawnić działanie każdej firmy i zoptymalizować procesy.

Drukarka ZD220 kodów kreskowych Zebra USB

ZD220 drukarka Zebra USB posiada wsparcie sieci ponad 10 tys. zaufanych partnerów firmy Zebra, dzięki czemu pomoc jest dostępna w dowolnym miejscu na świecie. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest jego kompaktowy design, niewielkie wymiary i prostota w obsłudze. Postaw na sprawdzone rozwiązania renomowanej marki. Drukarka do etykiet USB Zebra z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Znacznie przyśpiesza proces nadawania paczek oraz pilnowania stanów magazynowych. Pomaga również usprawnić organizację imprez masowych czy kolejki w przychodniach. Profesjonalna drukarka do etykiet pozwala sprawniej wykonać pracę. Sprawdź dostępne rozwiązania i wybierz odpowiednie urządzenia.

  • Rodzaj druku: termiczny
  • Dostępne interfejsy: USB
  • Języki programowania:: ZPL2, EPL2, XML
  • Ilość pamięci RAM:: 128 MB
  • Ilość pamięci FLASH:: 256 MB
  • Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm]:: 109.2
  • Maks. długość taśmy barwiącej [m]:: 74
  • Średnica wewn. rolki z etykietami [cale]:: 12,7-76
  • Maks. średnica zewn. rolki etykiet [mm]:: 127
  • Max. szerokość etykiet [mm]:: 112
  • Min. szerokość etykiet [mm]:: 25,4
  • Maks. długość druku [mm]:: 104
  • Rozdzielczość druku [dpi]: 203
  • Maks. prędkość druku [mm/s]: 102
  • Obsługiwane kody kreskowe: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN -8, EAN -13, UPC and EAN 2-or 5-digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar and Planet Code 2D: Codablock, PDF417, Code
  • Wymiary: 176 x 151 x 220 MM

Specyfikacja

  • Producent: Zebra
  • Maksymalna rozdzielczość: 203.00
  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3.000
  • Prędkość druku: 102.00
  • Maksymalna wysokość druku: 991.00
  • Maksymalna szerokość drukowania: 104.00
  • Kod taryfy celnej: 84433210
  • Zawiera baterie: nie

Kody i identyfikatory

Kody producentaZD22042-T0EG00EZ
Kod kreskowy (EAN)8596375234314, 3055297

Specyfikacja techniczna

ProducentZebra
Kod producentaZD22042-T0EG00EZ
Maksymalna rozdzielczość203.00
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym3.000
Prędkość druku102.00
Maksymalna wysokość druku991.00
ModelZD220T
Maksymalna szerokość drukowania104.00
EAN (GTIN)8596375234314
Kod taryfy celnej84433210
Zawiera baterienie

🔧 Serwis drukarek Zebra w Krakowie

Problem z wydrukiem, smugi, zacięcia papieru albo komunikat o błędzie? Naprawiamy i serwisujemy drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i plotery Zebra w serwisie przy ul. Konfederackiej 11 w Krakowie oraz z dojazdem na terenie Małopolski. Pomagamy też dobrać właściwe materiały eksploatacyjne.

Serwis drukarek w Krakowie ›tel. 12 376 47 41 · serwis@krakprint.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl