Producenci
Serwis drukarek

Serwis i naprawa drukarek Kraków

serwis drukarek atramentowych

atramentowe 

naprawa drukarek laserowych

laserowe

naprawa drukarek igłowych

igłowe

naprawa drukarek

inne

 

 

Nasze 20 letnie doświadczenie pozwala profesjonalnie zająć się i właściwie ocenić stan urządzenia. Prowadzimy stacjonarny serwis drukarek w Krakowie oraz świadczymy usługi serwisowe na terenie Krakowa oraz Małopolski. W pozostałych rejonach kraju współpracujemy z grupą techników dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu dostępność usługi w wielu rejonach Polski.

 

 

Naprawiamy drukarki m.in takich producentów jak:

naprawa drukarek popularnych marek

 

Jak przebiega naprawa drukarki?

Każda drukarka po przyjęciu jest diagnozowana. 

Po określeniu usterki kontaktujemy się telefonicznie, informujemy o przyczynie usterki, cenie i czasie wykonania usługi.

Na koniec, po zakończonym serwisie drukarka jest sprawdzana, a następnie przygotowywana do wydania.

Jeżeli naprawa drukarki przekracza jej wartość istnieje możliwość przekazania jej do utylizacji. 

Na naprawę udzielana jest 3 miesięczna gwarancja. 

diagnoza

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: serwis@krakprint.pl lub telefon 12 376 47 41 lub 530 611 606

Serwis działa w godzinach pracy sklepu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

   

 

 Certyfikaty:

serwis ploterów brotherserwis ploterów epsonmin13min15

 

serwis ploterów drukującychserwis ploterów małopolskieserwis ploterów karkównaprawa ploterów kraków

 

W KRAKPRINT serwisujemy wszystkie rodzaje drukarek od atramentowych po laserowe i igłowe. Serwisowanie drukarek to dla nas przyjemność! Mamy zespół wysoko wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie szybko i łatwo naprawić każdy typ drukarki. Dodatkowo na wszystkie naprawy udzielamy 3-miesięcznej gwarancji, więc możesz mieć pewność, że Twoja drukarka będzie działać poprawnie przez długi czas. Posiadamy również duży zapas części w magazynie oraz długoletnią wiedzę w branży, więc zazwyczaj możemy naprawić Twoją niezależnie czy jest to HP, Epson, Xerox, Lexmark czy inna marka. Jeśli szukałeś usługi naprawy drukarki, której możesz zaufać, nie musisz szukać dalej. Sprawimy, że Twoja drukarka będzie działać w krótkim czasie na długi czas.

 

Naprawa drukarki — dlaczego warto? 

Każdy kierownik biura lub właściciel firmy wie, że posiadanie niezawodnej drukarki może być niezbędne do utrzymania płynności pracy. Ale kiedy drukarka się zepsuje, może być kuszące, aby po prostu wyjść i kupić nową. Istnieje jednak kilka powodów, dla których naprawa drukarki jest zazwyczaj lepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim, drukarki są zaprojektowane tak, aby były trwałe i wytrzymałe. Przy odpowiedniej konserwacji, drukarka może z łatwością przetrwać wiele lat użytkowania. Po drugie, naprawy są zazwyczaj znacznie tańsze niż zakup nowej drukarki. W wielu przypadkach koszt części i robocizny będzie mniejszy niż połowa ceny nowej drukarki. Wreszcie, naprawa drukarki może przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów elektronicznych i wpłynąć pozytywnie na środowisko. Ciekawostka: Według niektórych szacunków, w samych Stanach Zjednoczonych co roku wyrzucanych jest aż 50 milionów drukarek. Naprawiając je, zamiast wymieniać, możemy przyczynić się do zmniejszenia tego rosnącego problemu.

 

Fachowa usługa — serwis drukarek Kraków

Zapewniamy kompleksową diagnostykę i naprawę drukarek wielu marek. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do drukarek, co pozwala nam na szybkie i skuteczne przeprowadzenie naprawy. Prowadzimy serwis drukarek zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Prowadzimy serwis drukarek HP, serwisujemy drukarki Lexmark, Xerox i Epson oraz inne mniej znane marki. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, ale nasze usługi świadczymy również na terenie całej Małopolski. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z Twoją drukarką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl