Producenci

Drukarka laserowa mono Hewlett-Packard Laserjet Pro M203dw (G3Q47A)

Dostępność: magazyn kraków
Cena: 1 053,70 zł 1053.70
Cena netto: 856,67 zł
ilość szt.
Zyskujesz 100 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 65067
Pin It

Opis

Uzyskaj więcej drukowanych stron, większą wydajność dzięki urządzeniu HP LaserJet Pro M203dw z wkładami z tonerem JetIntelligence. Zapewnij efektywniejszą działalność swojej firmy: drukuj dwustronne dokumenty i łatwo zarządzaj nimi, aby zmaksymalizować wydajność pracy.

Szybkie drukowanie, niskie zużycie energii

 • Drukowanie w tempie pracy w firmie &ndash funkcja szybkiego druku dwustronnego
 • Wystarczy wziąć wymagane dokumenty. Wydruk pierwszej strony w zaledwie 7 sekund2.
 • Oszczędzaj energię z technologią HP Auto-On/Auto-Off3.

Łatwe drukowanie mobilne

 • Drukowanie z iPhone&rsquo a i iPada z aplikacja AirPrint, któ ra automatycznie skaluje wydruki do odpowiedniego formatu papieru4.
 • Drukowanie bezpośrednio z urządzeń przenośnych na drukarce Wi-Fi Direct &ndash bez konieczności łączenia się z siecią firmową5
 • Szybki druk w oparciu o wiadomości poczty elektronicznej wysyłane ze smartfona, tabletu lub komputera przenośnego z wykorzystaniem usługi HP ePrint6.

Zarządzaj drukowaniem w całej firmie z poczuciem bezpieczeństwa

 • Centralna kontrola środowiska druku dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin&ndash i wsparcie dla sprawniejszej działalności firmy8.
 • Funkcja zdalnego wykrywania i monitorowania HP Web Jetadmin umożliwia identyfikację nowych urządzeń8.
 • Korzystaj z zabezpieczeń dla calej floty urzadzeń opartych na ustalonych założeniach z opcjonalnym rozwiązaniem HP JetAdvantage Security Manager9.

Jakość HP &ndash na każdym wydruku

 • Precyzyjna technologia czarnego tonera zapewnia wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość grafiki.
 • Nie daj się zwieść alternatywom, któ re naśladują oryginalne materiały HP. Gwarancja jakości.
 • Drukowanie ponad 2 razy więcej stron w poró wnaniu ze standardowymi wkładami dzięki opcjonalnym oryginalnym wkładom HP z tonerem o dużej pojemności10.
 • Drukuj więcej stron, niż kiedykolwiek z technologią Maximizer


1 Zgodnie z normą ISO/IEC 19752, wydajności dla oryginalnych wkładó w z czarnym tonerem HP 30A LaserJet w poró wnaniu z oryginalnymi wkładami z czarnym tonerem HP 83A LaserJet, a także dla oryginalnych, wysokowydajnych wkładó w z czarnym tonerem HP 30X LaserJet w poró wnaniu z oryginalnymi, wysokowydajnymi wkładami z czarnym tonerem HP 83X LaserJet. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.
2 Pomiar na podstawie normy ISO/IEC 17629. Rzeczywista prędkość pracy zależy od konfiguracji systemu, wykorzystywanego oprogramowania, sterownika i stopnia złożoności dokumentu. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/printerclaims.
3 Funkcje technologii HP Auto-On/Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień.
4 W urządzeniu przenośnym musi być zainstalowany system operacyjny iOS v7.0 lub nowszy. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/mobileprinting.
5 Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być podłączone bezpośrednio do urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki obsługującej standard Wi-Fi Direct® . W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być ró wnież aplikacja lub sterownik. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance® .
6 Drukarka wymaga rejestracji konta w usłudze ePrint. Wymagana może być odpowiednia aplikacja lub oprogramowanie. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/mobileprinting.
8 Nie wszystkie funkcje narzędzia HP Web Jetadmin są obsługiwane w modelu HP LaserJet Pro M203. Narzędzie HP Web Jetadmin jest dostępne do pobrania za darmo na stronie hp.com/go/webjetadmin.
9 Na podstawie wewnętrznych danych firmy HP w zakresie ofert konkurentó w (Poró wnanie bezpieczeństwa urządzeń 1/2015) i sprawozdania na temat rozwiązań HP JetAdvantage Security Manager 2.1 firmy Buyers Lab, 2/2015. Wymaga oddzielnego zakupu. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/securitymanager.
10 Poró wnanie w oparciu o wartości wydajności wkładó w według normy ISO 24711 dla oryginalnego, wysokowydajnego wkładu z czarnym tonerem HP 30X LaserJet w poró wnaniu z oryginalnymi, wysokowydajnymi wkładami z czarnym tonerem HP 30A LaserJet. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa monochromatyczna
Format druku:A4
Toner startowy:do 1000 str. A4 (wg normy producenta, wydruk ciągły)
Pamięć:256 MB
Szybkość druku: monodo 28 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:tak
Interfejs:Ethernet (10/100)
Interfejs:wireless (802.11b/g/n)
Interfejs:USB (Hi-Speed 2.0)
Waga:ok. 6,9 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony