Producenci

Drukarka laserowa mono Hewlett-Packard Neverstop Laser 1000A (4RY22A)

Dostępność: magazyn kraków
Cena: 496,00 zł 496.00
Cena netto: 403,25 zł
ilość szt.
Zyskujesz 40 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 67954
Pin It

Opis

Drukarki laserowe HP Neverstop seria 1000

Najwyższa swoboda drukowania. Pierwsza na świecie drukarka laserowa niewymagająca wymiany wkładó w.1

Łatwe drukowanie dużych nakładó w za pomocą pierwszej na świecie drukarki laserowej bez wkładó w1 &ndash obejmuje zapas tonera na 5000 stron2. Jakość HP przy bardzo niskich kosztach. Drukowanie i skanowanie praktycznie w każdym miejscu dzięki HP Smart &ndash najlepszej w swojej klasie aplikacji do druku z urządzeń przenośnych.3,4

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentó w mogą nie działać, a te, któ re działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

 • Druk monochromatyczny z prędkością maks. 20 str./min
 • Zapas tonera na 5000 stron
 • Samodzielne uzupełnianie tonera
 • Druk bezprzewodowy z technologią WiFi Direct
 • Zgodność z aplikacją HP Smart
 • Łączność High Speed USB 2.0
 • Podajnik na 150 arkuszy

Do 5000 stron bezpośrednio po wyjęciu z opakowania, przed pierwszym uzupełnieniem2

 • Rozwiązanie zaprojektowane do wysokonakładowego druku &ndash zapas tonera na 5000 stron w opakowaniu.2
 • Prędkość druku do 20 str./min.5
 • Rzadsze zmiany papieru dzięki podajnikowi papieru o pojemności 150 arkuszy.

Jakość oryginalnego tonera HP. Zmniejsz wydatki na toner nawet o 80%.6

 • Ta rewolucyjna drukarka laserowa zapewnia spó jne wydruki wysokiej jakości.
 • Wyraźny tekst i głęboka czerń.
 • Innowacyjna drukarka laserowa HP pomaga drukować duże nakłady materiałó w przy bardzo niskich kosztach.

Bezproblemowe uzupełnianie tonera w 15 sekund7

 • Łatwe uzupełnianie tonera bez bałaganu.8
 • Szybkie i łatwe uzupełnianie poziomó w tonera za pomocą zestawu do uzupełniania9

Wolność pracy z dowolnego miejsca

 • Szybki dostęp i druk dokumentó w oraz obrazó w z poziomu smartfona, usługi Dropbox i Dysku Google.3
 • Wysokiej jakości skanowanie i udostępnianie materiałó w w usłudze Dropbox, na Dysku Google, poprzez pocztę elektroniczną lub chmurę &ndash praktycznie wszędzie.3
 • Otrzymuj powiadomienia podczas drukowania, skanowania lub kopiowania z użyciem smartfona.3
 • Podłącz smartfon lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią.9

1 Automatyczne uzupełnianie tonera w trybie ciągłym z wykorzystaniem materiałó w eksploatacyjnych OEM bez wyjmowania bębna światłoczułego w poró wnaniu z większością konkurencyjnych monochromatycznych drukarek laserowych OEM z całego świata w cenie < 250 EUR i urządzeń wielofunkcyjnych w cenie < 350 EUR na dzień 15 listopada 2018 r. Badania wewnętrzne HP i badanie Keypoint Intelligence-Buyers Lab 2018 na zlecenie HP. Udział w rynku zgodnie z raportem IDC CYQ4 2018 Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 roku. Więcej informacji na stronie http://www.keypointintelligence.com/HPNeverstop.

2 Rzeczywista wydajność może się znacznie ró żnić w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynnikó w. Średnia wydajność wg normy ISO/IEC 19752 i metodologii testó w druku ciągłego. Szczegó łowe informacje są dostępne pod adresem http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

3 Konieczne jest pobranie aplikacji HP Smart. Szczegó łowe informacje dotyczące lokalnych wymogó w w zakresie druku są dostępne pod adresem http://hp.com/go/mobileprinting.

4 W poró wnaniu do większości aplikacji do druku mobilnego OEM dla drukarek atramentowych, laserowych oraz urządzeń typu All-in-One do domu i biura domowego w cenie mniejszej lub ró wnej 429,99 EUR. Udział w rynku podany przez IDC CYQ2 2018 Hardcopy Peripherals Tracker. Stwierdzono na podstawie testó w laboratoryjnych, badań aplikacji do druku mobilnego producentó w drukarek oraz badania Keypoint Intelligence &ndash Buyers Lab przeprowadzonego na zlecenie HP. Zob. raport z września 2018 dostępny pod adresem http://www.keypointintelligence.com/HPSmartApp.

5 Z wyłączeniem pierwszego zestawu dokumentó w testowych. Rzeczywista prędkość pracy zależy od konfiguracji systemu, wykorzystywanego oprogramowania, sterownika i stopnia złożoności dokumentu.

6 W oparciu o wewnętrzne poró wnanie HP MSRP / (MRSP dla regionu EMEA) oraz koszt w przeliczeniu na stronę w klasie HP LaserJet Pro M15 i HP LaserJet Pro MFP M28 ze standardowym oryginalnym czarnym wkładem HP 44A/48A LaserJet, wg stanu na marzec 2019 roku. Szczegó łowe informacje można znaleźć na stronie: http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

7 Badania wewnętrzne HP i badanie Keypoint Intelligence-Buyers Lab 2018 na zlecenie HP. Szczegó łowe informacje można znaleźć na stronie: http://www.keypointintelligence.com/HPNeverstop.

8 Podczas użytkowania zgodnie z instrukcją konfiguracji.

9 Zestaw do uzupełniania tonera nie jest dołączony do drukarki i wymaga osobnego zakupu.

10 Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi zostać podłączone do urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki obsługujących łączność Wi-Fi Direct. Szczegó łowe informacje są dostępne na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct jest zastrzeżonym znakiem handlowym Wi-Fi Alliance.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa monochromatyczna
Format druku:A4
Toner startowy:do 5000 str. A4 (wg normy producenta, wydruk ciągły)
Pamięć:32 MB
Szybkość druku: monodo 20 stron A4/min
Dupleks:nie
Ethernet:nie
Wi-Fi:nie
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Waga:ok. 6,93 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony