Producenci

Drukarka laserowa mono Xerox Xerox VersaLink B620DN (B620V_DN)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 3 437,00 zł 3437.00
Cena netto: 2 794,31 zł
ilość szt.
Zyskujesz 340 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Xerox
Kod produktu: 74088

Opis

Niezawodność oraz wydajność przekraczająca potrzeby i oczekiwania.

Czy jedno urządzenie może być niezawodne mieć wbudowane zabezpieczenia, a jednocześnie być gotowe na wyzwania, jakie postawi przed nim przyszłość? To niezawodne, połączone z chmurą urządzenie jest wystarczająco małe, by zmieścić się tam, gdzie jest potrzebne i wystarczająco szybkie, aby obsługiwać duże nakłady druku, przez co sprawdza się doskonale w przypadku grup roboczych.

ZRÓ WNOWAŻONY ROZWÓ J BEZ KOMPROMISÓ W

Wykorzystaj każdy metr kwadratowy powierzchni biurowej dzięki niewielkim rozmiarom drukarki B620. To niezwykle sprawne narzędzie robocze zajmuje mniej miejsca, ale potrafi wykonać taką samą ilość pracy. Rozmiary urządzenia idealnie pasują do niewielkich przestrzeni biurowych i hybrydowych miejsc pracy z ograniczoną przestrzenią i niską tolerancją na zakłó cenia.

UŁATW SOBIE PRACĘ

Szybkie rozpoczęcie pracy jest łatwe dzięki ekranowi dotykowemu przypominającemu tablet, któ ry łączy w sobie prostotę i wydajność oszczędzającą czas. Znajomy, intuicyjny interfejs użytkownika z wyświetlaczem o przekątnej 5 cali upraszcza każdą interakcję z drukarką. Dzięki temu przeglądanie stanu drukarki oraz przesyłanie lub zwalnianie prac drukowania jest szybkie i łatwe.

Funkcje mobilności, takie jak Apple AirPrint, Mopria i opcjonalna funkcja WiFi Direct1 , umożliwiają łatwe drukowanie bezpośrednio z ulubionych urządzeń przenośnych. Funkcja PrintByXerox umożliwia bezproblemowe drukowanie z każdego urządzenia obsługującego pocztę elektroniczną (smartfon, tablet, komputer, Chromebook) za pośrednictwem chmury, dzięki czemu można łatwo i bezpiecznie drukować z dowolnego miejsca.

PROSTOTA Z WIĘKSZA PRODUKTYWNOŚĆ

Zaawansowane narzędzia, takie jak Xerox Easy Assist, sterowniki druku Xerox oraz środowisko drukowania i skanowania Xerox, oferują funkcje zwiększające produktywność oraz ułatwiają instalację, użytkowanie i zarządzanie drukarką.

Twoja praca nieustannie ewoluuje, więc potrzebujesz technologii, któ ra zawsze będzie o krok do przodu. Urządzenie VersaLink z obsługą technologii Xerox ConnectKey szybko dostosowuje się do zmieniających się potrzeb organizacji.

Dzięki dostępowi do aplikacji hostowanych w chmurze za pośrednictwem galerii aplikacji Xerox App Gallery można bez wysiłku łączyć się z popularnymi repozytoriami w chmurze i drukować bezpośrednio z nich za pomocą interfejsu użytkownika urządzenia B620.

INTELIGENTNE, BARDZIEJ ZAAWANSOWANE ZABEZPIECZENIA

Pulpit zabezpieczeń upraszcza zarządzanie zabezpieczeniami drukarki VersaLink B620. Kompleksowa gama proaktywnych funkcji zabezpieczeń zapobiega u podstaw nawet najbardziej zaawansowanym zagrożeniom bezpieczeństwa: złośliwym atakom, rozprzestrzenianiu złośliwego oprogramowania, nieautoryzowanemu dostępowi lub zmianom oraz naruszeniom, któ re prowadzą do przestojó w w pracy.

Aby uprościć raportowanie i zarządzanie zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem, urządzenia VersaLink można zintegrować z narzędziami do zarządzania informacjami i zdarzeniami dotyczącymi bezpieczeństwa (SIEM). Funkcje proaktywne na bieżąco kontrolują, wykrywają i blokują zagrożenia. Zautomatyzowane reagowanie na zagrożenia zapewniają oszczędność czasu i spokojną pracę.

WYŻSZA JAKOŚĆ

Urządzenie oferuje wydruki o wysokiej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi z wyraźnym tekstem i ostrymi liniami, któ re nadają nowy wymiar ważnym dokumentom.

ZRÓ WNOWAŻONY ROZWÓ J NA KAŻDYM ETAPIE

Urządzenie VersaLink jest w ponad 25% zbudowane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, a ten fakt nadaje nowe znaczenie pojęciu odpowiedzialności za środowisko. Te urządzenia spełniają najbardziej rygorystyczne na świecie standardy efektywności środowiskowej produktu, w tym EPEAT, Blue Angel i ENERGY STAR. Program Xerox Green World Alliance upraszcza zbieranie, ponowne wykorzystanie i recykling zużytych materiałó w do drukowania.2

1  Funkcja Wi-Fi Direct wymaga karty sieci bezprzewodowej.

2  Nie wszystkie kraje obsługują program Green World Alliance. Należy sprawdzić przepisy obowiązujące w danym kraju.

Specyfikacja:

Typ druku:laserowa monochromatyczna
Format druku:A4
Toner startowy:do 10000 str. A4 (wg normy producenta, wydruk ciągły)
Pamięć:2048 MB
Szybkość druku: monodo 61 stron A4/min
Dupleks:tak
Ethernet:tak
Wi-Fi:nie (opcja)
Interfejs:USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs:Ethernet (10/100/1000 Base-T)
Interfejs:NFC
Waga:ok. 25,4 kg
Gwarancja:24 miesiące - naprawa u klienta

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony