Producenci

Urz. wiel. atr. Hewlett-Packard DeskJet 2720e (26K67B)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 194,00 zł 194.00
Cena netto: 157,72 zł
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 69982

Opis

Uwaga: Cena drukarki obniżona ze względu na lekkie uszkodzenia opakowań zewnętrznych i tylko zewnętrznego kartonu (jak na zdjęciach)

 

Wszystkie kluczowe funkcje &ndash łatwa konfiguracja dzięki aplikacji HP Smart,[1] bezproblemowa łączność bezprzewodowa[2] oraz oszczędność atramentu.[7]

Wszystkie podstawowe funkcje z łatwymi w użyciu narzędziami. Drukowanie, skanowanie, kopiowanie i prosta konfiguracja dzięki aplikacji HP Smart[1] oraz bezproblemowa łączność bezprzewodowa.[2] Wybierz opcję HP+ podczas konfiguracji, aby otrzymać 6 miesięcy atramentu Instant Ink [3] oraz przedłużoną (do 2 lat) gwarancję HP.[4]

Łatwa konfiguracja. Łatwe drukowanie.

Szybkie rozpoczęcie pracy dzięki prostej konfiguracji, kt&oacute ra prowadzi użytkownika krok po kroku, przy użyciu aplikacji HP Smart.[1]

Stabilne połączenie bezprzewodowe[2]

Uzyskaj lepszy zasięg oraz szybsze i stabilniejsze połączenia, korzystając z dwupasmowego Wi-Fi z autoresetem.[2]

Dzięki subskrypcji Instant Ink nigdy nie zabraknie Ci atramentu[6]

Zarejestruj się w Instant Ink, aby uzyskać atrament oraz bezproblemową dostawę i recykling, oszczędzając do 70%.[7]

Genialnie proste drukowanie HP+

Z HP+ zyskujesz połączoną chmurę, kt&oacute ra automatycznie wykrywa i rozwiązuje problemy z łącznością.[9]

  • Bezproblemowa konfiguracja[1]
  • Drukowanie ze smartfona właśnie stało się prostsze[1]
  • Obsługa wszystkich niezbędnych funkcji
  • Niezawodne połączenie[2]
  • Niesamowita funkcja skanowania teraz dostępna w smartfonie[1]

[1] Konieczne jest pobranie aplikacji HP Smart. Szczeg&oacute łowe informacje dotyczące lokalnych wymog&oacute w w zakresie druku znajdują się na stronie http://www.hp.com/go/mobileprinting. Niekt&oacute re funkcje/programy są dostępne wyłącznie w języku angielskim oraz r&oacute żnią się między aplikacjami stacjonarnymi i mobilnymi. Może być wymagana subskrypcja Instant Ink. Subskrypcja Instant Ink nie jest dostępna we wszystkich krajach. Zobacz szczeg&oacute ły na stronie http://www.hpinstantink.com. Wymagany jest dostęp do internetu, kt&oacute ry należy zakupić oddzielnie. Do pełnej funkcjonalności wymagane jest konto HP. Lista obsługiwanych system&oacute w operacyjnych jest dostępna w sklepach z aplikacjami.

[2] Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje wyłącznie częstotliwości 2,4 GHz oraz 5,0 GHz. Więcej informacji jest dostępnych pod adresem http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance. Obsługuje częstotliwości 5,0 GHz i 2,4 GHz, wykorzystując maks. 12 nienakładających się na siebie kanał&oacute w w por&oacute wnaniu z tylko 3 nienakładającymi się kanałami przy częstotliwości 2,4 GHz. Obsługuje pasmo 5,0 GHz (do 150 Mb/s) w por&oacute wnaniu z pasmem 2,4 GHz (do 72,2 Mb/s). Wymagany jest dostęp do internetu, kt&oacute ry należy zakupić oddzielnie.

[3] Wymagana rejestracja w usłudze HP Instant Ink. Usługa HP Instant Ink nie jest dostępna we wszystkich krajach. W zależności od miesięcznego limitu stron wybranego planu. Należy zakończyć rejestrację w subskrypcji HP Instant Ink w ciągu 7 dni od skonfigurowania drukarki za pomocą zalecanego przez HP procesu konfiguracji, zgodnie z instrukcjami dostarczonymi z drukarką. Używanie wkładu atramentowego z zestawu jest wliczone w okres obowiązywania oferty. Na jedną drukarkę można zrealizować jedną ofertę. Oferta bezpłatnych miesięcy z HP Instant Ink może ulec zmianie po 31.10.2021 r. Oferty nie można wymienić na got&oacute wkę. Oferta konfiguracji może być łączona z innymi ofertami więcej szczeg&oacute ł&oacute w można znaleźć w regulaminie innej oferty. Wymaga ważnej karty kredytowej/debetowej, adresu e-mail oraz połączenia z internetem do drukarki. Jeżeli usługa nie zostanie anulowana w okresie promocyjnym online na stronie hpinstantink.com, karta kredytowa/debetowa zostanie obciążona miesięczną opłatą za usługę na podstawie wybranego planu plus podatek i opłaty za przekroczenie limitu. W okresie promocyjnym klient zostanie obciążony wszelkimi opłatami za przekroczenie limitu oraz obowiązującymi podatkami na koniec każdego miesiąca. Zobacz dodatkowe informacje o ofercie dostępne podczas procesu rejestracji online. Szczeg&oacute ły usługi: http://www.hpinstantink.com.

[4] Dwa lata gwarancji HP wymagają aktywacji HP+ podczas konfiguracji. Na dwa lata gwarancji składa się: (1) roczna standardowa gwarancja HP (2) roczna dodatkowa gwarancja HP, dostępna za pośrednictwem aktywacji HP+ podczas konfiguracji. Zapoznaj się z dokumentacją dołączoną do drukarki, aby dowiedzieć się więcej na temat gwarancji HP. Świadczenia gwarancyjne HP obowiązują łącznie z wszelkimi prawami ustawowymi przewidzianymi w obowiązujących przepisach o ochronie konsument&oacute w związanych z niezgodnością towar&oacute w z umową sprzedaży. Powyższe ustawowe prawa konsumenta nie są w żaden spos&oacute b ograniczane ani naruszane przez gwarancję HP. Odwiedź stronę: https://support.hp.com/gb-en/document/c03922002? openCLC=true.

[6] Na podstawie wykorzystania planu, połączenia internetowego ze zgodną drukarką HP, ważnej karty kredytowej/debetowej, adresu e-mail oraz usługi dostawy w danym regionie geograficznym.

[7] Bazując na por&oacute wnaniu kosztu miesięcznej subskrypcji HP Instant Ink na 700 stron, bez zakupu dodatkowych zestaw&oacute w stron, z kosztem stron wydrukowanych zgodnie ze standardem ISO/IEC 24711 za pomocą większości tradycyjnych kolorowych atramentowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych A4 tej samej klasy korzystających z oryginalnych wkład&oacute w o standardowej wydajności w cenie: poniżej 200 EUR w większości kraj&oacute w EMEA poniżej 200 GBP w Wielkiej Brytanii. Badanie nie uwzględnia cen sprzedaży. Drukarki HP Ink Advantage zostały wykluczone ze względu na inny standard osprzętu i materiał&oacute w eksploatacyjnych. Badanie Buyers Lab z lipca 2020 r. zlecone przez HP i bazujące na publicznie dostępnych informacjach, zgodnie ze stanem na 1 czerwca 2020 r. Drukarki wybrane na podstawie udziału w rynku zgodnie z raportem IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker &ndash Final Historical, 1. kwartał 2020 r. Więcej informacji: http://www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.

[9] Lepsza łączność z drukarkami dzięki wykorzystaniu technologii Smart Driver i Print/Scan Doctor w systemie HP+ w por&oacute wnaniu z drukarkami konsumenckimi HP bez HP+.

 

Specyfikacja:

Typ druku: atramentowa
Format druku: A4
Dupleks: nie
Pamięć: 64 MB
Szybkość druku: mono do 7,5 stron A4/min (ISO)
Faks: nie
Rozdzielczość skanera: do 1200x1200 dpi
DADF: nie
Ethernet: nie
Wi-Fi: tak
Interfejs: USB (2.0 Hi-Speed)
Interfejs: Wireless (802.11a/b/g/n)
Waga: ok. 3,42 kg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl