Producenci

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Hewlett-Packard Officejet Pro 8730 (D9L20A)

Dostępność: magazyn logistyczny
Cena: 1 755,70 zł 1755.70
Cena netto: 1 427,40 zł
ilość szt.
Zyskujesz 170 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: 65690

Opis

Maksymalizacja możliwości środowiska druku dzięki oszczędzającej miejsce konstrukcji HP Print Forward oraz profesjonalnej jakości, tanim wydrukom w kolorze.1 Obniżenie koszt&oacute w dzięki rozwiązaniom do zarządzania flotą urządzeń. Oszczędność dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu przeznaczonemu do dużych przedsiębiorstw.

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producent&oacute w mogą nie działać, a te, kt&oacute re działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

Wyjątkowo korzystny stosunek wartości do ceny przy profesjonalnej jakości wydruk&oacute w w kolorze

 • Oszczędność dzięki doskonałej jakości druku w kolorze przy koszcie wydruku strony nawet o 50% niższym niż w przypadku urządzeń laserowych.1
 • Nawet trzy razy więcej stron dzięki opcjonalnym, oryginalnym wkładom atramentowym HP &thinsp o dużej pojemności.2
 • Drukowanie profesjonalnej jakości kolor&oacute w i czarnego tekstu &ndash idealne do drukowania raport&oacute w, wiadomości e-mail i nie tylko.
 • Drukowanie dokument&oacute w, kt&oacute re są odporne na wodę, rozmazanie, blaknięcie i zakreślacze.3

Innowacyjna konstrukcja zapewniająca najwyższą wydajność pracy w biurze

 • Szybsza realizacja zadań drukowania dzięki bardzo szybkiemu drukowaniu dwustronnemu.4
 • Szybkie operacje na wielostronicowych dokumentach dzięki jednoprzebiegowemu skanowaniu dwustronnemu i automatycznemu podajnikowi dokument&oacute w na 50 arkuszy.
 • Nowatorska konstrukcja zapewniająca transport papieru podobny jak w drukarce laserowej i bardzo szybka prędkość druku.
 • Drukowanie wysokich nakład&oacute w i rzadsze uzupełnianie papieru. Możliwość zwiększenia pojemności do 500 arkuszy dzięki drugiemu podajnikowi papieru na 250 arkuszy.

Drukowanie mobilne, kt&oacute re zapewnia nieprzerwaną działalność firmy.

 • Drukowanie po zbliżeniu urządzenia przenośnego z obsługą technologii NFC do drukarki &ndash bez połączenia z siecią firmową.5
 • Drukowanie bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez dostępu do sieci firmowej, z każdego miejsca w biurze.6
 • Łatwe drukowanie ze smartfon&oacute w i tablet&oacute w.7
 • Ochrona danych i dostęp do poufnych zadań drukowania z rozwiązaniem HP JetAdvantage Private Print.8

Doskonała kontrola floty, płynne zarządzanie

 • Zyskaj więcej opcji drukowania dzięki HP PCL 6, HP PCL 5c, HP PS oraz skalowalnym czcionkom TrueType.
 • Łatwe drukowanie plik&oacute w Microsoft Word i PowerPoint oraz Adobe PDF bezpośrednio z napędu USB.9
 • Nowy styl drukowania i skanowania w firmie dzięki rozwiązaniom HP JetAdvantage On Demand.10
 • Łatwe zarządzanie środowiskiem druku z jednej lokalizacji centralnej dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin.11

1 W por&oacute wnaniu z większością kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych All-in-One w cenie &lt 500 EUR według stanu na sierpień 2015 r. na podstawie udziału w rynku w ocenie IDC według stanu na 2. kwartał (Q2) 2015 r. Por&oacute wnania kosztu wydruku strony dotyczące materiał&oacute w eksploatacyjnych do drukarek laserowych opierają się na opublikowanych przez producent&oacute w specyfikacjach wkład&oacute w o największej pojemności i materiał&oacute w eksploatacyjnych o długiej żywotności. Koszty wydruku strony przy wykorzystaniu materiał&oacute w eksploatacyjnych HP o wysokiej wydajności do drukarek atramentowych opierają się na opublikowanych przez producent&oacute w specyfikacjach wkład&oacute w drukujących o najwyższej wydajności. Koszty wydruku strony opierają się na szacowanej cenie detalicznej i wydajności wkład&oacute w atramentowych o dużej pojemności. Wydajność według normy ISO opiera się na druku ciągłym w trybie domyślnym. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

2 Na podstawie wydajności wkład&oacute w atramentowych HP 956/957/958/959XL w por&oacute wnaniu z wkładami atramentowymi HP 952/953/954/955A. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

3 Odporność na wodę, rozmazywanie, blaknięcie i zakreślacze według normy ISO 11798 i wewnętrznych test&oacute w HP. Szczeg&oacute łowe informacje są dostępne na stronie www.hp.com/go/printpermanence.

4 Z wyłączeniem pierwszego zestawu stron testowych ISO. Szczeg&oacute łowe informacje są dostępne na stronie www.hp.com/go/printerclaims.

5 Wymaga zgodnego urządzenia przenośnego obsługującego drukowanie za pośrednictwem łączności NFC. Lista zgodnych urządzeń przenośnych obsługujących druk za pośrednictwem łączności NFC jest dostępna na stronie www.hp.com/go/nfcprinting.

6 Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi być podłączone bezpośrednio do sygnału Wi-Fi Direct urządzenia typu All-in-One lub drukarki z obsługą bezpośrednich połączeń bezprzewodowych. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być r&oacute wnież aplikacja lub sterownik. Szczeg&oacute łowe informacje są dostępne na stronie www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance.

7 Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Wymagane mogą być r&oacute wnież aplikacja lub oprogramowanie i zarejestrowane konto HP ePrint. Niekt&oacute re funkcje wymagają zakupu opcjonalnego akcesorium. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.hp.com/go/mobileprinting.

8 Funkcja jest dostępna bezpłatnie i wymaga połączenia urządzenia wielofunkcyjnego z internetem oraz obsługi usług sieciowych. Opcja nie jest dostępna we wszystkich krajach. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.hpjetadvantage.com.

9 Microsoft i PowerPoint są zarejestrowanymi znakami towarowymi grupy Microsoft na terenie Stan&oacute w Zjednoczonych. Funkcja jest zgodna z oprogramowaniem Word i PowerPoint 2003 i ich nowszymi wersjami. Obsługiwane są wyłącznie czcionki alfabetu łacińskiego.

10 HP JetAdvantage On Demand to aplikacja sieciowa, kt&oacute ra wymaga dostępu do Internetu. Obsługiwane przeglądarki to Microsoft Internet Explorer 9&ndash 11, Google Chrome 9 i nowsze, Mozilla Firefox 4 i nowsze oraz Safari 5 i nowsze. Zgodność z wybranymi urządzeniami HP LaserJet, OfficeJet Pro i Digital Sender Flow z dostępem do Internetu. Może być konieczna aktualizacja oprogramowania sprzętowego. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.hpjetadvantage.com.

11 Narzędzie HP Web Jetadmin jest dostępne do pobrania za darmo na stronie hp.com/go/webjetadmin.

 

Specyfikacja:

Typ druku: termiczna
Format druku: A4
Dupleks: tak
Pamięć: 512 MB
Szybkość druku: mono do 24 stron A4/min (ISO)
Faks: tak
Rozdzielczość skanera: do 1200x1200 dpi
DADF: tak
Ethernet: tak
Wi-Fi: tak
Interfejs: USB (2.0)
Interfejs: Ethernet
Interfejs: Wireless (802.11b/g/n)
Interfejs: USB host
Interfejs: 2x RJ-11
Interfejs: Wi-Fi Direct
Interfejs: NFC
Waga: ok. 15,2 kg

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl