Producenci
Serwis ploterów

Naprawa i serwis ploterów Kraków

(urządzeń wielkoformatowych) 

 

naprawa i serwis ploterów

 

Nasza firma zajmuje się serwisem urządzeń wielkoformatowych (ploterów) m.in takich firm jak:

- Hewlett Packard;

- Canon;

- Epson;

- oraz innych mniej popularnych marek na polskim rynku;

 

Przegląd okresowy ploterów 

Urządzenia tego typu poza oczywistymi usterkami powinny być objęte regularnymi przeglądami, zapobiega to przedwczesnemu zużyciu elementów czy ich uszkodzeniu których awaria może niejednokrotnie wygenerować znacznie wyższe dodatkowe koszty, w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt - podamy wszelkie szczegóły i warunki.

Serwis ploterów Kraków i okolice

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: serwis@krakprint.pl lub telefon 12 358 97 40

Serwis działa w godzinach pracy sklepu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty (nie licząc wakacji) w godzinach 10-13.       

W większości przypadków diagnoza i naprawa odbywa się w siedzibie klienta lub urządzenie jest dostarczane do siedziby naszej firmy

Jak przebiega naprawa plotera?

Każdy ploter po przyjęciu jest diagnozowany. 

Po określeniu usterki kontaktujemy się telefonicznie, informujemy o przyczynie usterki, cenie i czasie wykonania usługi. Na koniec, po zakończonym serwisie ploter jest sprawdzany, a następnie przygotowywany do wydania.

 W zależności od zakresu naprawy określamy długość gwarancji. 

  przegląd plotera

 

 Certyfikaty:

serwis ploterów brotherserwis ploterów epsonmin13min15

 

serwis ploterów drukującychserwis ploterów małopolskieserwis ploterów karkównaprawa ploterów kraków

 

 

Ploter to rodzaj dużej profesjonalnej drukarki przeznaczonej do produkcji wydruków wielkoformatowych o wysokiej rozdzielczości używanych w wielu branżach. Działa poprzez kierowanie serii niezależnych piór, lub frezów, wzdłuż powierzchni, aby stworzyć złożone obrazy na potrzeby wielu rodzajów projektów. Obrazy te są wykonane z kolorowego atramentu lub laserowo, w zależności od rodzaju używanego plotera. W ten sposób może być używany do drukowania szczegółowych projektów, takich jak mapy, plany inżynieryjne i schematy na dużych płaskich powierzchniach, jak również zaspokoić potrzeby produkcyjne, takie jak cięcie plakatów reklamowych. Plotery istnieją od lat 60-tych i przez te lata bardzo się rozwinęły. Są one nieocenionym narzędziem dla firm, które potrzebują precyzyjnych, imponujących wydruków z wyraźnymi szczegółami. 

 

Najczęstsze usterki w ploterach - plotery serwis

Plotery to złożone maszyny z wieloma ruchomymi częściami, a regularna konserwacja jest kluczem do tego, aby ploter działał jak najlepiej i jak najdłużej. Najczęstsze usterki, które mogą wystąpić w ploterach są zazwyczaj związane z systemem zasilania lub przesuwającym, takie jak problemy z silnikami, mechanizmami napędowymi lub zablokowanymi piórami, co powoduje nieprawidłowe drukowanie. Plotery są zazwyczaj niezawodne i trwałe, ale bez odpowiedniej konserwacji mogą zacząć zmniejszać swoją wydajność lub całkowicie przestać działać. Regularne serwisowanie ploterów sprawdza wszelkie potencjalne problemy i pomaga zapewnić optymalną pracę plotera. Dodatkowo, możliwość wczesnego przewidzenia problemów może zaoszczędzić Ci kosztów naprawy, jeśli nie zostaną one usunięte zbyt długo - co sprawia, że regularne serwisowanie plotera jest warte wysiłku. Gdy jednak dojdzie do usterki, a Twój ploter przestanie działać, nie martw się! Serwis ploterów Kraków, taki jak nasz, pomoże Ci bezboleśnie przejść naprawę tego urządzenia w krótkim czasie.

 

Fachowe przeglądy i naprawa ploterów wielu marek 

Zapewniamy spersonalizowane, profesjonalne usługi naprawy i konserwacji ploterów różnych marek. Nasz zespół doświadczonych specjalistów od lat zajmuje się serwisem ploterów i jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom serwisowym. Rozumiemy znaczenie terminowego rozwiązania każdego problemu z ploterem, więc staramy się zakończyć prace naprawcze w sposób wydajny i opłacalny. Nasz zespół jest gotowy, aby zapewnić Państwu wyjątkową obsługę w konkurencyjnych cenach. Zadzwoń do nas już dziś i pozwól nam zadbać o swoje potrzeby w zakresie ploterów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl