Producenci

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Canon PIXMA G3411 (2315C025AA)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 816,70 zł 816.70
Cena netto: 663,98 zł
ilość szt.
Zyskujesz 80 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Canon
Kod produktu: 67759

Opis

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi i uzupełnianymi zbiornikami na atrament, umożliwiające tanie drukowanie w domach lub biurach z urządzeń inteligentnych i usług w chmurze.

To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi oraz obsługą urządzeń inteligentnych i usług w chmurze umożliwia ekonomiczne drukowanie wysokiej jakości dokumentó w i atrakcyjnych zdjęć w domu lub biurze. Niskie koszty drukowania i niezró wnana wydajność gwarantują spore oszczędności.

Duża wydajność druku

Korzystaj z ekonomicznego, efektywnego drukowania dzięki dużej wydajności druku*: do 12 000 stron w czerni na 2 zbiornikach i do 7000 stron w kolorze na zestawie zbiornikó w.

Wysoka jakość wydrukó w

Technologia FINE firmy Canon oraz hybrydowy system atramentó w pozwalają drukować dokumenty wysokiej jakości. Czarny atrament pigmentowy umożliwia drukowanie bardzo wyraźnych dokumentó w, a kolorowe atramenty barwnikowe generują żywe barwy na zdjęciach bez obramowania (maks. format: A4).

Inteligentna łączność

Aplikacja Canon PRINT (iOS i Android) z wbudowanymi usługami PIXMA Cloud Link i Mopria (Android) umożliwiają łatwe bezprzewodowe drukowanie i skanowanie dokumentó w z/do urządzeń inteligentnych i usług w chmurze.

Kompaktowe i niezawodne urządzenie wielofunkcyjne

To niewielkie wielofunkcyjne urządzenie z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania z łatwością poradzi sobie z dużymi nakładami druku dzięki trwałemu systemowi atramentu FINE. Idealne rozwiązanie do domu i do biura.

Prosta obsługa

Monochromatyczny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,2 cala umożliwia wybieranie wielu kopii i sprawdzanie stanu połączenia Wi-Fi. Umieszczone z przodu, zintegrowane zbiorniki ułatwiają monitorowanie ilości atramentu.

Specyfikacja:

Typ druku:atramentowa
Format druku:A4
Dupleks:nie
Szybkość druku: monodo 8,8 stron A4/min
Faks:nie
Rozdzielczość skanera:do 600x1200 dpi
DADF:nie
Ethernet:nie
Wi-Fi:tak
Interfejs:USB (Hi-Speed)
Interfejs:Wireless (IEEE802.11 b/g/n)
Waga:ok. 6,3 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony