Producenci

Drukarka etykiet Brother P-Touch PT-P300 (PTP300BTYJ1)

Dostępność: na zamówienie
Cena: 268,00 zł 268.00
Cena netto: 217,89 zł
ilość szt.
Zyskujesz 20 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Brother
Kod produktu: 70386

Opis

PT-P300BT to pierwsza na rynku drukarka etykiet dedykowana smartfonom. Ten elegancki i kompaktowy model oferuje łączność Bluetooth, wysoką prędkość druku i pozwala na drukowanie na etykietach ró żnych rozmiaró w, koloró w oraz typó w.
Drukarka etykiet Brother P-touch P300BT kierowana jest do użytkownikó w domowych, któ rzy potrzebują intuicyjnego w obsłudze narzędzia zaró wno do oznaczania, jak i dekorowania przedmiotó w codziennego użytku. Charakteryzuje się ono niewielkimi wymiarami i wagą oraz prostym i eleganckim wzornictwem. Wyposażona została w ręczną gilotynę do ucinania etykiet oraz diodę LED informującą o statusie urządzenia.

  • Prędkość druku: 20 mm/sek.
  • Rozdzielczość druku: 180 dpi
  • Wbudowany interfejs bluetooth
  • 3 lata gwarancji

PT-P300BT to pierwsza na rynku drukarka etykiet dedykowana smartfonom. Ten elegancki i kompaktowy model oferuje łączność Bluetooth, wysoką prędkość druku oraz pozwala na drukowanie na etykietach ró żnych rozmiaró w, koloró w i typó w.
Drukarka etykiet Brother P-touch P300BT kierowana jest do użytkownikó w domowych, któ rzy potrzebują intuicyjnego w obsłudze narzędzia zaró wno do oznaczania, jak i dekorowania przedmiotó w codziennego użytku. Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i wagą oraz prostym i eleganckim wzornictwem. Wyposażona została w ręczną gilotynę do ucinania etykiet oraz diodę LED informującą o statusie urządzenia.
Model drukuje etykiety z prędkością 20 mm na sekundę. Urządzenie jest kompatybilne z darmową aplikacją mobilną P-touch Design& Print, któ ra oferuje szereg szablonó w ze zdjęciami i poradami, możliwość projektowania oraz podglądu własnych etykiet (w tym rozszerzone opcje edycji tekstu i grafik) czy też zachowywanie, przechowywanie etykiet oraz zakup nowych funkcji. Aplikacja oferuje ponadto 37 szablonó w w 6 kategoriach. Jest dostępna na urządzenia mobilne Apple z systemem iOS 9 lub nowszym oraz na smartfony i tablety z system Android 4.1 lub nowszym.
Drukarka PT-P300BT pozwala drukować na taśmach Brother TZe, w któ rych zastosowana została opatentowana przez producenta technologia laminowania. Taśmy te składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i bardzo wytrzymałą etykietę. Znaki nanoszone są metodą termotransferu i umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa). Takie rozwiązanie zabezpiecza je przed cieczami, tarciem, temperaturą, chemikaliami oraz światłem słonecznym. Przeprowadzone testy taśm zapewniają gwarancję wysokiej jakości oraz dużej wytrzymałości. Nośniki są ró wnież wygodne w użyciu &ndash charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą oraz dobrą przyczepnością. PT-P300BT może drukować na nośnikach TZe ró żnego rodzaju, w tym na taśmach materiałowych do oznaczania ubrań, przezroczystych matowych oraz z silną powierzchnią klejącą do chropowatych powierzchni. Drukuje na etykietach w kolorze białym (druk czarny oraz złoty), ró żowym (druk złoty), granatowym (druk złoty) oraz bordowym (druk złoty).
 
Drukarka etykiet Brother PT-P300BT została objęta 3-letnią gwarancją. Zasilana może być 6 bateriami AAA za pomocą opcjonalnego zasilacza. Więcej szczegó łó w na www.brother.pl

Specyfikacja:

Interfejs:Bluetooth
Waga:ok. 0,38 kg

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony